Zimní sporty

Jsme MISTŘI SVĚTA!!

24. května 2010 v 1:01 | Peti
Cha-chááá!! Tak tohle je PARÁÁÁDA! Norové na sebe můžou být hrdí. :D

Pořád mám v živé paměti Vídeň, pamatuju si na nájezdy s USA, na finále s Kanadou, pamatuju si, jak jsme to doma všichni sledovali a já byla v šílené euforii. A dneska (vlastně už včera, ale to neřešme) je to tu zase. Zase ty nervy. A je to tam! Po pěti letech máme zase ZLATO!!
Jsme mistři světa!! (2010)

Všude je bordel jak v tanku, jen u nás je klid. Jediný rušivý element jsem tu já. xD

Telegram z Ruska: "Gratulujeme k výhře STOP plyn STOP ropa STOP."
Tak už víte, proč jsme s Nory prohráli? :D

Sorry Ovečkine, ale musíš uznat, že těch titulů máte dost a bylo by přece sobecké si ho přivlastnit znovu. :)

Teď když se na to dívám zpátky, tak mám dobrej pocit z toho, že nás Norové porazili. Ne že by mně to předtím nějak vadilo, ale teď jsem za to vyloženě ráda. Oni, my a Dánové jsou pro mě těmi nejlepšími na letošním mistrovství. Ta týmová bojovnost je skvělá.

Jak říká Meggysek: Kdo neskáče, není Nor a kdo nefandí, není Čech!

Lanny

Nejlepší klasický lyžař 2010

22. dubna 2010 v 12:34 | Peti
Lyžařští novináři sdružení ve Forum Nordicum hlasovali o nejlepšího klasického lyžaře uplynulé sezóny. Hlasovalo 87 novinářů z třinácti zemí.

Vítězem se stal dvojnásobný olympijský vítěz z Vancouveru, mistr světa v letech a vítěz Světového poháru Simon Ammann, získal 501 bodů. Druhý skončil norský běžec na lyžích Petter Northug (302 bodů) a třetí skončila jeho krajanka Marit Bjørgen (281 bodů).